ПРАВО ВИНЯТКУ ТА УМОВ

 

1. Наявність чинності та виключення винятків; СПОЖИВАЧ має право відмовитись від договору протягом 7 (семи) днів без будь-якого обґрунтування та без штрафних платежів.

2. Період, протягом якого буде реалізоване право відмови - день встановлення контракту.

У контрактах, де замовлення на поставку товару доставляється протягом періоду закупівлі, третє питання спочатку звертається до споживача або споживача, і перший день починається з дня постачання.

ПРАВО НА ВІДКЛИК, від встановлення договору; Його також можна використовувати перед відправкою або доставкою товару. Доставка продавцем перевізнику не вважається доставкою споживачеві. Положення права використання для доставки товарів у контрактах, де наводиться доставка товарів та виконання послуг

3. ВИНЯТКИ права на відмову (Недоступно)

Якщо сторони не домовились про інше; Споживач не може використовувати своє право відмови у таких контрактах:

а) Контракти на товари або послуги, ціни яких змінюються в залежності від коливань на фінансових ринках і не контролюються продавцем або постачальником.

б) Контракти на товари, підготовлені відповідно до побажань споживача або особистих потреб.

в) Контракти на поставку швидкопсувних або прострочених товарів.

г) про товари, захисні елементи яких, такі як упаковка, стрічка, пломба, упаковка, були відкриті після доставки; Контракти на доставку тих, повернення яких не підходить для здоров'я та гігієни.

д) Контракти на товари, які змішуються з іншими продуктами після доставки і не можуть бути розділені за своїм характером.

е) Контракти на книги, цифровий вміст та витратні матеріали для комп’ютерів, що надаються у матеріальному середовищі, якщо захисні елементи, такі як упаковка, стрічка, печатка, упаковка, відкриваються після доставки товару.

є) Контракти на доставку періодичних видань, таких як газети та журнали, крім тих, що передбачені угодою про передплату.

ж) Контракти на використання дозвілля для проживання, переїзду меблів, прокату автомобілів, продовольства та напоїв та розваг чи відпочинку, які повинні укладатися на певну дату або період.

з) Контракти на послуги, що надаються миттєво в електронному середовищі, або на нематеріальні товари, що негайно доставляються споживачеві.

ї) Договори щодо послуг, розпочаті з дозволу споживача до закінчення терміну дії права відмови.

ПИТАННЯ, ЩО ВІДНОСЯТЬСЯ ДО СПОСІБУ ТА УМОВ ВИКОРИСТАННЯ ПРАВА ВИМОГИІ ПОВЕРНЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ТА ЦІНИ

 

• СПОЖИВАЧ може скористатися формою запиту на повернення на веб-сайті www.vita19.com або зробити відкриту заяву із зазначенням рішення про відмову. Повідомлення СПОЖИВАЧА, який хоче скористатися правом на відмову, щодо права відмови протягом 7 днів; ПРОДАВЕЦЬ повинен надіслати його за вказаною вище адресою або в контактному розділі сторінки, письмово або через електронну адресу [email protected] Тягар доказування щодо використання права відмови належить споживачеві. Інформація про підтвердження отримання повідомлення про вихід, отриманого ПРОДАВЦЕМ, буде надіслана електронною поштою, якщо адресу електронної пошти вказує СПОЖИВАЧ.

• Споживач, (крім товарів, що входять до винятків права на відмову) товарів протягом періоду відмови; Він не несе відповідальності за зміни та погіршення стану, які виникають, якщо він використовується відповідно до його експлуатації, технічних специфікацій та інструкцій із використання. Для того, щоб скористатися правом відмови; Виріб слід використовувати відповідно до звичайних умов використання та не пошкоджувати таким чином, щоб запобігти перепродажу продукту. Товари, що підлягають замовленню; У випадку продуктів харчування, косметики та подібних споживчих товарів; У контрактах на продаж або поставку тих, чиї захисні елементи, такі як упаковка, стрічка, пломба, упаковка були відкриті і повернення яких непридатне для здоров'я та гігієни; Це законне право на вихід не може бути реалізоване.

• для СПОЖИВАЧА, який не підпадає під винятки, зазначені вище, та подає повідомлення про відмову щодо товару, щодо якого можливе право відмови; Товар, що підлягає продажу, повинен бути повернутий ПРОДАВЦЮ ПРОТЯГОМ ПРОТЯГОМ 10 (ДЕСЯТИ) ДНІВ З ДАТИ ВІДПРАВЛЕННЯ ПРОДАВЦЯ ПРО ЗВІТ ПРО ЗНАХОДЖЕННЯ. СПОЖИВАЧ; через будь-яку гілку MNG (MNG HIZLI KARGO TAŞIMACILIĞI A.Ş.),

У випадку, якщо пошта повернеться через будь-яке зі своїх відділень, з нього не вимагатиметься плата за відвантаження. Продавець оплачує вартість пересилки повернень, здійснених через цього перевізника, з яким продавець має угоду. У разі повернення транспортною компанією або дорогою, крім транспортної компанії, за якою укладено договір; вартість транспортування / відвантаження оплачує СПОЖИВАЧ. Якщо перевізник, зазначений у договорі, не має філії в місці, де знаходиться споживач; ПРОДАВЕЦЬ, про якого повідомлено електронною адресою [email protected], зобов’язаний забезпечити отримання товарів, що підлягають поверненню, від споживача без будь-яких додаткових витрат [BY1].

• Для того, щоб скористатися ПРАВОМ НА ВИКОНАННЯ, у разі необхідності, оригінал ФАКТУРИ НА ТОВАР ПОВИНЕН повернути ПРОДАВЦЮ відповідно до Закону про податковий процес. Ця вимога випливає з циркуляра податкового процесу No 385, виданого Міністерством фінансів. СПОЖИВАЧ, який використовує ПРАВО НА ЗВИКНАННЯ, повинен повернути оригінал рахунку-фактури, надісланий йому разом із товаром, заповнивши розділ "Інформація про особу, яка повернула товар, та інформація про повернутий товар" та підписавши золото, якщо воно є, внизу або ззаду. (Випадки, коли можна вимагати повернення рахунку-фактури, зарезервовані)

• Продавець або постачальник зобов’язані повернути споживачеві всі зібрані платежі, включаючи витрати на доставку товару, протягом чотирнадцяти днів з дати отримання повідомлення про те, що споживач скористався своїм правом відмови. Продавець або постачальник зобов’язані здійснити всі відшкодування, зазначені в першому абзаці, одним рухом відповідно до платіжного інструменту, що використовується споживачем, і не нести ніяких витрат чи відповідальності перед споживачем.

• Повна сума, що підлягає поверненню СПОЖИВАЧУ; ВІДКРИТТЯ буде здійснено протягом законного 7-денного періоду через канал, де здійснюється платіж. У цьому контексті повернення коштів за платежі, здійснені КРЕДИТНОЮ КАРТОЮ; платіж буде повернено банку / картці, де був здійснений платіж, а виплата суми СПОЖИВАЧУ БАНКОМ або скасування / компенсація встановлених внесків НА ЗБЕРЕЖЕННІ ПОВ'ЯЗАНОГО БАНКУ. Після необхідної ануляції або повернення коштів ПРОДАВЦЕМ відповідному банку; ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за те, щоб БАНК здійснив неповний або затриманий платіж СПОЖИВАЧУ.

 

ДЕ БЛОК ЗВІТУ?

Ви можете скористатися формою запиту на повернення на нашому веб-сайті www.vita19.com.ua