ПИТАННЯ, ЯКІ ВАС ЦІКАВЛЯТЬ

 

Що таке антитіла? Які антитіла виявляються за допомогою ПЦР-тестів?

Y-подібні білки, які є частиною імунної системи і борються з чужорідними речовинами (антигенами), такими як бактерії, віруси та хімічні речовини в організмі, називаються антитілами або "імуноглобулінами" з медичною назвою. Антитіла однозначно пов'язують антигени, щоб вивести їх з організму. Коли йдеться мова про тестування, то в першу  чергу спадають на думку IgG, IgM, IgA та IgE антитіла, та ПЦР-тест призначений для виявлення антитіл IgG та IgM.

 

Яким документом підтверджується сертифікація ПЦР-тестів?

Наш тест на антитіла є вітчизняним виробництвом, тож отримано сертифікацію CE. Запис UTS доступний. Він має сертифікат попереднього затвердження FDA.

 

З чого складається тестовий набір ?

Тест-касета, стерильна ланцетна голка, спиртовий тампон, буферний розчин розчинника, піпетка-крапельниця, інструкція із застосування.

 

Які моменти слід враховувати при застосуванні тесту?

Будь ласка, прочитайте інструкцію по застосуванню перед проведенням тесту. Виконайте тест протягом 1 години після виймання тестової касети з упаковки. Перед тим, як проколоти палець, протріть палець спиртовим тампоном і дайте спирту висохнути. Проколовши палець стерильною ланцетною голкою, стисніть палець, щоб витекла кров, витріть першу краплю крові серветкою. Проведіть тест, коли вийде друга крапля крові. Не додайте більше 1 краплі крові в камеру касети під час проведення тесту. Для цієї процедури використовуйте піпетку-крапельницю. Капніть 2 краплі буферного розчину розчинника на максимум 1 краплю крові, що переноситься в камеру. Обережно струсіть розчин розчинника, перш ніж кидати його. Після цього процесу спостерігайте зміни в частині результату тесту. Результати тесту будуть готові протягом 10-15 хвилин.

Який рівень точності тесту?

Згідно з клінічними дослідженнями, затвердженими Міністерством охорони здоров’я та проведеними незалежними лабораторіями на пацієнтах, які мають статус Covid-19 позитивним / негативним, точність тесту підтверджена 98,7%, а клінічна специфічність 99%.

 

Як слід інтерпретувати результати?

У тесті можуть з’явитися 3 рядки. Поява C, IgM, IgG C-лінії вказує на те, що тест був зроблений правильно. Результат тесту неприпустимий у випадку, якщо рядок С не відображається, в такому випадку тест потрібно повторити. Лінія IgM показує, що результат тесту - позитивний. М-антитіла - це антитіла, що утворюються протягом перших 10 днів, тобто є ймовірність нещодавньої інфекції Covid 19. Тільки лінія IgG показує, що результат тесту позитивний. Якщо М антитіла зникли через 25 днів, то людина заразилася Covid 19 щонайменше 25 днів тому. Лінії IgM та IgG перетинаються: антитіла G починають вироблятися через 10 днів. М-антитіла поки що не зникли, і це означає, що хвороба людини продовжується 10-25 днів.

 

Кілька днів тому мені зробили ПЦР-тест у лікарні. Я отримав позитивний діагноз Covid-19. Але коли я роблю тест на антитіла, результат негативний. Що це означає?

М-антитіла, які є першими антитілами, яківиробляються імунною системою проти хвороби Covid 19; починають вироблятися між 1–10 днями з моменту зараження людини Covid 19. Тому людина може ще не мати можливості виробляти антитіла. Рекомендується повторити тест через 3 дні, щоб перевірити, чи виробляє імунна система антитіла.

 

Чи кожна людина з Covid-19 виробляє антитіла?

Антитіла і не тільки є частиною механізму, який  захищає організм. Отже, не кожен із заражених інфекцією Covid 19 може мати можливості виробляти антитіла. Негативні результати швидких тестів на антитіла не означають, що людина не є пацієнтом Covid-19.

Чи можна використовувати ПЦР-тест для виявлення інших захворювань, таких як грип?

Антитіла, що виробляються імунною системою, специфічні для антигену, з яким вони будуть зв’язуватися. Антитіла зв’язуються з антигеном у поєднанні ключів. Антитіла, призначені для виявлення хвороби Covid 19. Тому тест був розроблений лише для хвороби Covid 19 і не використовується для виявлення інших захворювань.

 

Коли моє замовлення буде  надіслано?

Ми доставляємо та відправляємо всі замовлення, розміщені до 14:00 у будні в той же день, і доставляємо замовлення, зроблені після 14:00 наступного дня. Замовлення, зроблені у вихідні та святкові дні, будуть відправлені протягом першого робочого дня, що настає.

 

Що робити, якщо товар не за адресою доставки?

Компанія доставляє ваше замовлення на вказану вами адресу. Якщо ви не присутні за своєю адресою, там залишається повідомлення, що ви можете отримати свій пакунок у найближчому відділенні. Якщо ви не отримаєте свій пакет із відділення протягом трьох днів, ваше замовлення повернеться на склад vita19.com.

 

З якою компанією доставки ви працюєте?

Ваші замовлення доставлятиме "".

 

Чи буду я платити за доставку?

Ви не платите плату за доставку покупок Vita19.com.

 

На що слід звернути увагу під час доставки?

Коли ваші замовлення від Vita19 доставляються на вашу адресу, ми рекомендуємо відкрити та перевірити вантажний пакет після підписання квитанції про доставку товару. Якщо у вмісті упаковки є помилка або продукти пошкоджені або деформовані, попросіть працівника підготувати "Звіт про оцінку збитків" та зв'язатися з нами щодо цього.

 

Товари в моєму замовленні відсутні. Що робити в такому випадку?

Ви повинні відкрити свій товар поруч із місцем доставки і переконатися, що товари всередині збігаються з вашим рахунком-фактурою та, що ваш пакунок є цілим. Будь ласка, повідомте про зниклий товар, надіславши електронне повідомлення на адресу [email protected] В іншому випадку ваше повернення не буде прийнято.